Integrovaná střední škola Jesenice

Vážení žáci, vážení rodiče,

vítejte na webových stránkách naší školy.

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1

je jedinou střední školou západní oblasti Rakovnicka a své opodstatněné místo má i v rámci soustavy škol Středočeského kraje. Svým současným pojetím  a  předchozí padesátiletou tradicí dokazuje, že má všechny předpoklady jak k dalšímu úspěšnému rozvoji, tak i k propagaci Středočeského kraje.

Abychom byli úspěšní, je zapotřebí se neustále ptát a odpovídat na základní otázky: Kdo jsme? Pro koho existujeme? Kdo jsou naši „klienti“? Jaké jsou jejich potřeby? Co jim chceme poskytnout?

V důsledku těchto úvah si dobře uvědomujeme, že škola jako poskytovatel vzdělávání obstojí v současné době rychlých a dynamických změn pouze v případě, že se přizpůsobí současným možnostem a bude připravovat žáky, kteří budou nejen dobře ovládat svůj obor, ale současně u nich budou rozvíjeny také komplexnější a prakticky zaměřené dovednosti, díky nimž se potom jako absolventi lépe vyrovnají se změnami na trhu práce a v průběhu svého profesního i osobního života.

Předpokladem je kvalitní a široká  nabídka oborů vzdělávání se zaměřením do oblasti služeb, motivace k celoživotnímu vzdělávání, inovace a reagování na změny. Naším cílem je být stabilní vzdělávací institucí poskytující v rámci svého regionu střední odborné vzdělávání,  chceme být školou otevřenou, komunikativní,  flexibilní k okolnímu světu a novým podmínkám, školou měnící se ve víceúčelové vzdělávací centrum otevřené široké veřejnosti.

Pokud máte zájem prohlédnout si naši školu, jste srdečně zváni.

K prohlídce je možné využít Dnů otevřených dveří, nebo individuální návštěvu.

Pořádáme také velké množství prezentačních akcí, zejm. v předvánočním období, ale i v průběhu celého školního roku, kde můžete vidět práci našich žáků přímo a informovat se o studiu na naší škole.

Přijměte srdečné pozvání k návštěvě školy,

Mgr. Eva Tomková, ředitelka školy

 

Individuální návštěvy školy lze domluvit na tel. číslech: 313 599 325, 313 599 391,

případně na školním mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript